Infolinia: 32 249 87 89

Aplikacje mobilne - tworzenie aplikacji pod Windows 10 i Windows Phone | Interface Poland

Mobile marketing

Trend mobilny obowiązuje na światowym oraz polskim rynku nie od dziś. Z łatwością możemy dostrzec rosnącą popularność urządzeń mobilnych oraz ich znaczenie w naszym codziennym życiu.

Większość z nas posiada smartfony i korzysta z nich praktycznie wszędzie
– w domu, pracy, szkole, komunikacji miejskiej, restauracjach, sklepach itd. Chętnie sięgamy także po tablety.

Na urządzeniach przenośnych z powodzeniem zadomowiły się różnego rodzaju aplikacje, ułatwiające i uprzyjemniające nam życie. Dlaczego nie wykorzystać tego trendu w biznesie?

Własna aplikacja to dla firmy sposób na:

Relacje z klientami są kluczową kwestią dla każdej działalności biznesowej. Chcąc przyciągnąć użytkowników mobilnych, warto postawić na własną aplikację, stanowiącą dla firmy przydatne narzędzie marketingowe i promocyjne.

Zrób krok w stronę mobilności – wybierz Pakiet SEO/SEM Professional!

Odpowiadając na oczekiwania rynku w tym zakresie, wprowadziliśmy nową usługę, dostępną w ramach Pakietu SEO/SEM Professional. Klienci, którzy zdecydują się na wybór tej oferty, mogą liczyć na stworzenie aplikacji mobilnej typu website launcher, działającej w systemie operacyjnym Windows 10 i Windows 10 Mobile, dającej dostęp do zawartości strony internetowej bez konieczności wpisywania adresu www.

Tworzymy aplikacje pod system operacyjny Windows 10 i Windows 10 Mobile, które z powodzeniem działają na smartfonach, tabletach oraz komputerach. Do ich zalet należy funkcjonalizm i użyteczność, wizualna atrakcyjność, szybkość działania oraz wygoda użytkowania.

Rozwiń swoją firmę, nie czekaj, aż ubiegnie Cię konkurencja!

Zainstaluj aplikację projektu TaxMobile
Zainstaluj aplikację projektu ISOWQ

Poproś o wycenę

lub zadzwoń: 32 249-87-89, 695 984 238