Certyfikat KRD

Infolinia: 32 249 87 89

Aplikacje mobilne

Mobile marketing

Trend mobilny obowiązuje na światowym oraz polskim rynku nie od dziś. Z łatwością możemy dostrzec rosnącą popularność urządzeń mobilnych oraz ich znaczenie w naszym codziennym życiu.

Większość z nas posiada smartfony i korzysta z nich praktycznie wszędzie
– w domu, pracy, szkole, komunikacji miejskiej, restauracjach, sklepach itd. Chętnie sięgamy także po tablety.

Na urządzeniach przenośnych z powodzeniem zadomowiły się różnego rodzaju aplikacje, ułatwiające i uprzyjemniające nam życie. Dlaczego nie wykorzystać tego trendu w biznesie?

Własna aplikacja to dla firmy sposób na:

Relacje z klientami są kluczową kwestią dla każdej działalności biznesowej. Chcąc przyciągnąć użytkowników mobilnych, warto postawić na własną aplikację skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb, stanowiącą dla firmy przydatne narzędzie marketingowe i promocyjne.

Odpowiadając na oczekiwania rynku w tym zakresie, wprowadziliśmy nową usługę – projektujemy aplikacje mobilne, których zadaniem jest prezentowanie informacji o firmie, ofercie, aktualnościach, wprowadzanych promocjach, realizowanych projektach itp.

Dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej Twój Klient będzie na bieżąco z Twoją ofertą, wszelkimi nowinkami, wpisami na profilach społecznościowych, artykułami pojawiającymi się na blogu, filmami umieszczanymi na YouTube oraz zdjęciami z serwisu Flickr. Uzyska w ten sposób bezpośredni dostęp do ważnych informacji bez konieczności odwiedzania strony.

Tworzymy aplikacje pod system operacyjny Windows 10, (z możliwością zamówienia dodatkowych wersji dla systemu Windows 8 oraz Windows Phone 8), które z powodzeniem działają na smartfonach, tabletach oraz komputerach. Do ich zalet należy funkcjonalizm i użyteczność, wizualna atrakcyjność, szybkość działania oraz wygoda użytkowania.

Rozwiń swoją firmę, nie czekaj, aż ubiegnie Cię konkurencja!

Zainstaluj naszą aplikację dla systemu Windows 10
Zainstaluj naszą aplikację dla systemu Windows 8/8.1
Zainstaluj naszą aplikację dla systemu Windows Phone 8/8.1

Poproś o wycenę

lub zadzwoń: 32 249-87-89, 695 984 238