NAMOTOK – Miejsce dla bardzo przedsiębiorczych ludzi

Moda na mobilność

Razem z rozwojem nowoczesnych technologii zmienia się nasz styl życia, co możemy zaobserwować na każdym kroku. Stały dostęp do internetu i coraz powszechniejsze używanie smartfonów, tabletów stało się faktem. Wybieramy modne modele i obudowy, które spełniają nasze wymaganie pod względem funkcji i estetyki.

Ale mobilność to nie tylko przelotna moda, która minie za parę sezonów. To trend odzwierciedlający nasz tryb życia i konieczność szybkiego dostępu do informacji. Większość z nas nie potrafi już rozstać się z urządzeniami mobilnymi, które niewątpliwie ułatwiają nam życie i pomagają w różnych codziennych sytuacjach.

Mobilne życie

Codziennie odkrywamy nowe praktyczne zastosowania urządzeń mobilnych. Dzięki różnym aplikacjom możemy z nimi uczyć się języków, planować i realizować treningi, robić zakupy, szukać informacji, korzystać z mediów społecznościowych, przemieszczać się po okolicy, szukać tras, słuchać muzyki, oglądać filmy, grać w gry itd.

Jak wynika z badań smartfony mamy zawsze pod ręką, nie wychodzimy bez nich z domu, korzystamy z nich wszędzie – w domu, w miejscu pracy, sklepie, środkach komunikacji publicznej, restauracji, szkole itd.

Lokalność

Ważnym aspektem korzystania ze smartfonów jest lokalność wyszukiwań. 90% użytkowników smartfonów szuka informacji lokalnych, podejmując następnie różne działania (badanie Google i Ipsos MediaCT z 2013 roku).


Odpowiedzią na potrzeby użytkowników jest NAMOTOK

Dzisiaj dajemy wam kolejną możliwość praktycznego zastosowania urządzeń mobilnych. Jest nią NAMOTOK – serwis przeznaczony dla wszystkich osób szukających fachowców do wykonania drobnych prac w domu, opieki nad dzieckiem, korepetycji itp., a także dla fachowców, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności i znaleźć fuchę w okolicy.

xhdpi
NAMOTOK dostępny jest zarówno jako w pełni mobilna strona, działająca na komputerze stacjonarnym, tablecie i smartfonie oraz jako aplikacje na Androida, IOS Apple i Windows Phone.

 

Lokalna mapa zleceń

NAMOTOK funkcjonuje jako lokalny portal ogłoszeniowy z natychmiastową publikacją zleceń i ofert na mapie. Umożliwia znalezienie zleceń lub fachowca po sąsiedzku – w Twojej najbliższej okolicy. Dzięki temu jako fachowiec nie tracisz czasu na dojazdy, a jako zleceniodawca nie czekasz godzinami na dojazd fachowca z drugiego końca miasta.

Jako fachowiec sam określasz, jaką usługę chcesz wykonać, w jakim czasie jesteś dostępny, ustalasz zasięg bezpłatnego dojazdu, cenę oraz datę ważności oferty. Możesz też zaoferować wykonanie usługi w ramach sąsiedzkiej pomocy bezpłatnie – wszystko zależy od Ciebie.

Jako zleceniodawca określasz, jakiej usługi potrzebujesz, w jakim czasie powinna być wykonana oraz ustalasz datę ważności zlecenia.

Zobacz jak łatwo dołączyć do fachowców lub dodać fuchę, zlecenie do wykonania!

Serwis NAMOTOK jest bardzo funkcjonalny, umieszczenie fuchy czy dodanie swojej oferty na mapie zleceń jest banalnie proste. Z fachowcem lub zleceniodawcą kontaktujesz się poprzez serwis – szybko i skutecznie. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.


NAMOTOK to duże korzyści dla dwóch stron


Dla fachowców:

– Szybki dostęp do zleceń z okolicy

– Sposób na dodatkowy zarobek

– Szansa na aktywizację osób uzdolnionych, które nie wykorzystują swojego potencjału i umiejętności lub chcą wykorzystywać je w większym zakresie

 

Dla zleceniodawców, dających fuchę:

– Szybki dostęp do fachowców z okolicy

– Oszczędność czasu

– Szansa na szybką pomoc w nagłej, awaryjnej sytuacji

 

 

Co oznacza nazwa serwisu?

NAMOTOK to wołanie o pomoc, słowo pochodzi od polskiego zwrotu „Na pomoc!”.
Wymyślił je pewien wspaniały dzieciak.