Nowość w naszej ofercie – Nowy Pakiet SEO/SEM Website

Jakościowa strona internetowa to podstawa w pozycjonowaniu. Bez przyjaznej wyszukiwarce witryny trudno mówić o sukcesie na tym polu. Wiele firm zastanawia się nad promocją strony w sieci, ale ograniczenie może stanowić sama witryna internetowa, niespełniająca dzisiejszych wymogów technicznych.

Wychodzimy takim firmom naprzeciw, oferując w ramach nowego Pakietu SEO/SEM Website stworzenie prostej i funkcjonalnej strony internetowej, złożonej  maksymalnie z 10 podstron, opartej na nowoczesnym systemie WordPress. Dzięki temu klient może liczyć na kompleksową obsługę – łącznie z pozycjonowaniem 10 fraz kluczowych i jednorazową kampanią reklamową w Google AdWords.

Dlaczego akurat WordPress?

Ta popularna obecnie platforma jest bardzo funkcjonalna, łatwa w obsłudze, stanowi elastyczne narzędzie tworzenia stron www, dające wiele możliwości rozwoju, dużą ilość wtyczek, szablonów itp. Strona wykonana na WordPressie jest responsywna, a więc doskonale prezentuje się na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach. Z naszego doświadczenia wynika także, że jej budowa sprzyja optymalizacji SEO pod wyszukiwarkę Google.

Do kogo kierujemy ofertę?

Pakiet Website to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują prostej, ale jednocześnie nowoczesnej strony firmowej, opisującej działalność firmy oraz zawierającej prezentację oferty i dane kontaktowe. Proponujemy je szczególnie:

– nowo powstałym firmom, które jeszcze nie założyły strony www, ale chcą zaistnieć w internecie
– firmom, których obecna strona pozostawia wiele do życzenia pod względem funkcjonalizmu i estetyki
– tym, którzy chcą połączyć zlecenie nowej strony z działaniami SEO

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Pakietu SEO/SEM Website!