Powiadomienia PUSH – przydatne narzędzie marketingowe już teraz w naszej ofercie!

Dotarcie do klienta ze swoją ofertą i zatrzymanie go na dłużej to trudne zadanie dla działów marketingu. Na sukces składa się wiele czynników i podejmowanych działań – począwszy od stworzenia funkcjonalnej strony www i atrakcyjnego zaprezentowania na niej oferty, a skończywszy na pozycjonowaniu serwisu i kampaniach reklamowych w Google AdWords. Wszystkie te działania można uzupełnić, stosując nowe narzędzie marketingowe w postaci powiadomień typu push.

Jest ono dostępne w naszych pakietach SEO/SEM – Optimum, Professional i Website. Służy do pozyskania subskrybentów, a następnie dzielenia się z nimi aktualnościami, informacjami o promocjach, nowej ofercie itp. Po zebraniu odpowiedniej liczby subskrybentów można przygotowywać dla nich krótkie treści, zachęcające do konkretnej akcji, np. do przejścia na konkretną podstronę, zapoznania się ze szczegółami promocji, zakupu produktu itp.

Jak to działa?

System powiadomień jest łatwy w obsłudze, a może przynieść firmie wiele korzyści. Przede wszystkim daje możliwość utrzymywania stałego kontaktu z klientami i użytkownikami zainteresowanymi ofertą. Wiadomości wyświetlają się na ekranie klienta w formie wyskakującego okienka pop-up, nawet jeśli nie wyświetla on w danej chwili strony, są więc trudne do przeoczenia. Kliknięcie przenosi użytkownika na wskazaną w powiadomieniu stronę.

Powiadomienia push sprawdzą się idealnie w przypadku krótkich akcji promocyjnych, wyprzedaży czy innych pilnych komunikatów. Atutem jest z pewnością szybkość dostarczenia informacji klientowi oraz możliwość wyświetlenia wiadomości na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie (z systemem Android i iOS) czy komputerze stacjonarnym z zainstalowaną przeglądarką Chrome lub Firefox. Co ważne, powiadomienia rozsyłane są tylko do osób, które sobie tego życzą i wyraziły na to zgodę (w każdej chwili mogą też z subskrypcji zrezygnować).

Powiadomienia push to uniwersalne narzędzie do utrzymywania kontaktu z klientami, niezależnie od branży. Krótkie komunikaty mogą wspierać różnego rodzaju akcje marketingowe, zwiększając ich skuteczność.

Zachęcamy do skorzystania z naszych Pakietów SEO/SEM Optimum, Professional i Website, w ramach których instalujemy na stronie naszego klienta system powiadomień push.