O firmie

Interface Poland Logo

Firma Interface Poland jest nowoczesną agencją SEO i SEM, działającą w branży internetowej od 1995 roku. Na początku działalności naszą domeną była kompleksowa obsługa firm w internecie, począwszy od tworzenia stron i sklepów internetowych, poprzez prezentacje multimedialne, a skończywszy na hostingu.

Dynamiczny rozwój wyszukiwarek internetowych sprawił, że pojawiły się zupełnie nowe możliwości promocji w internecie, w związku z czym od 2002 roku skupiliśmy swoją uwagę na świadczeniu usługi pozycjonowania stron internetowych. Lata doświadczeń wpłynęły na sukcesywne udoskonalanie naszej oferty, czego wyrazem są m.in. Pakiety SEO/SEM, integrujące różne formy marketingu internetowego.

Dziś sprawnie łączymy działania z zakresu SEO i SEM,  tworzymy responsywne strony internetowe, a także wykonujemy audyty witryn. Ponadto realizujemy nowatorskie projekty informatyczne typu ISOWQ (międzynarodowy projekt badawczy, w ramach którego analizowane są rozmaite aspekty stron internetowych z całego świata) oraz TaxMobile (system przeznaczony dla biur rachunkowych i ich klientów).

Doskonale rozumiemy potrzeby rynku, wyróżnia nas elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, a także profesjonalizm usług. Nasze usługi pozycjonowania i marketingu internetowego świadczymy zarówno na Śląsku (Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom), jak i w całej Polsce.

+48 32 249 87 89
+48 695 984 238 (mobile)
bok@interfacepoland.pl
@InterfacePoland
@InterfacePoland