Pozycjonowanie lokalne

SEO/SEM Marketing Interface Poland

Firmy funkcjonujące na lokalnym rynku, takie jak warsztaty samochodowe, restauracje, salony fryzjerskie, kluby fitness itp., mogą liczyć na usługę tzw. pozycjonowania lokalnego.

Wpływ geolokalizacji na wyniki wyszukiwania jest niezaprzeczalny. Google zna nasze położenie i dla niektórych zapytań, typu „restauracja włoska” czy „kosmetyczka” potrafi zaprezentować adekwatne wyniki nawet jeśli brakuje w nich umiejscowienia.

Lokalne zapytania charakteryzują się zazwyczaj wysoką efektywnością, tzn. istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że internauta szukający restauracji czy punktu ksero w konkretnej okolicy, bardzo szybko skorzysta z podpowiedzi wyszukiwarki. Dlatego pozycjonowanie lokalne jest świetnym rozwiązaniem dla firm, które świadczą usługi na miejscu.

W swoich działaniach skupiamy się na promocji strony pod frazy związane z umiejscowieniem, w czym kluczowe jest m.in. profesjonalne przygotowanie wizytówki w Google Moja Firma.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty firmy z całej Polski, a także ze Śląska, gdzie mamy swoją siedzibę. Chętnie wesprzemy swoim doświadczeniem firmy z Chorzowa, Katowic, Bytomia, Gliwic, Zabrza i innych miast!

+48 32 249 87 89
+48 695 984 238 (mobile)
bok@interfacepoland.pl
@InterfacePoland
@InterfacePoland